Papier do szycia

o CraftPap

PAPIER DO SZYCIA

CraftPap (Washable Kraft Paper) – celuloza pokryta latexem. Materiał, który można szyć i prać. Jest mocny i nie rozpuszcza się w wodzie. Po zamoczeniu staje się plastyczny i łatwy do szycia.

Jest stworzony do szycia toreb i torebek, produktów home decor i wielu innych akcesoriów.  Daje wiele możliwości – bądź kreatywny!

CraftPap to idealny materiał dla vegan, ponieważ po zamoczeniu lub wypraniu przypomina naturalną skórę.

CraftPap posiada certyfikaty OKEO-TEX 100, FSC and ISO9001 . Jest zgodny z wymaganiami Unii Europejskiej.

CraftPap Basic

CraftPap w podstawowych kolorach.

CraftPap Color

CraftPap w modnych kolorach.

CraftPap Metalic

CraftPap Basic z warstwą metaliczną.

UŻYTKOWNICY NOWEGO WASHABLE PAPER

Co sądzą o CraftPap?

  • Polubiłam CraftPap od pierwszego przeszycia. Papier jest wyjątkowo miękki i elastyczny, bardzo przyjemnie tworzy się z niego różnorodne projekty. CraftPap potrafi zaskakiwać, bez problemu wyginał się i układał tak jak chciałam, co dało mi pewność, że mogę uszyć z niego wszystko. Moją ulubioną wersją są arkusze nabłyszczane, ale kolory są równie urzekające
    Karolina G.
  • To nie było moje pierwsze spotkanie z Washable Paper. Szyłam już torebki z papieru, ale Craftpap jest inny, bardziej miękki w dotyku. Po zwilżeniu wodą byłam zaskoczona że może być aż tak elastyczny. Jestem w stanie uszyć małe rzeczy, wszywać zamek po łuku, a torebki mają zaokrąglenia. Duży wybór kolorów to kolejny plus, piękny granat i bordo są moimi faworytami, ale jak każda kobieta świecidełka też lubię. Czarny błyszczący będzie w ofercie moich torebek.
    Sylwia I. / Właścicielka Seko Bag
  • Ten materiał jest naprawdę świetny. Wcześniej bałam się z niego szyć, bo był zbyt sztywny. Nawet po zamoczeniu było ciężko. Dałam się namówić na CraftPap i to była świetna decyzja, bo nowy papier szyje się bardzo przyjemnie. Gdy jest mokry zamienia się w ala materiał. Nie czuć tak bardzo, że szyje się papier. Rewelacja!
    Angelika

GDZIE KUPISZ CRAFT PAP?

Odwiedź sklepy z którymi współpracujemy i zacznij przygodę z Craft Pap!

NOWY PAPIER - NOWA JAKOŚĆ - NOWE MOŻLIWOŚCI

Craft Pap to nowa jakość szycia!

DBAMY O KLIENTA - DBAMY O PARTNERA